بدون شرح

 

پینوشت: گفتم بدون شرح اما وجداناً هرکاری کردم نتونستم نگم همه جای دنیا برای معلول ها زمین رو صاف می کنن تو مملکت ما یه سوراخ درست می کنن و یه سرعت گیر هم می زارن تا ویلچر رو بزور از توش رد کنی ... یعنی مملکته داریم؟؟؟

/ 4 نظر / 45 بازدید
اتابک صادقی

دوست عزیز این برا اینه که ویلچرها بتونن وارد پیاده رو بشن ولی موتورسوارها نتونن....اگر همه ورودی های پیاده رو ها اینجوری بود دیگر شاهد موتورسوارانی که به حریم من و شمای پیاده تجاوز میکنند نخواهیم بود...این مطلب شما در گودر شیر شده و دست من رسیده بود...تصحیحش کنید لطفا...البته پس از بررسی صحت حرف من

صابر

کاربردش همینه که اتابک گفت. موتورسیلکت از این رد نمی‌شه (بالای موتور گیر می‌کنه) اما ویلچیر رد می‌شه. اگه جایی دیدین کنارش باز بود، کناشر باید میله می‌ذاشتن، که توی این عکس هم گذاشتن (به جز یک جای میله که انگار در اومده!). وسطش هم سرعت گیر نیست، اون هم برای اینه اگه صاف بود موتورسیکلت رو اگه کمی خم می‌کردن رد می‌شد.

همین نزدیکی ها

_/-_,|, به سراغ من اگر می آیید. پشت هیچستانم پشت هیچستان جایی است. پشت هیچستان رگ های هوا پر قاصدک هایی است که خبر می آرند از گل واشده در دورترین بوته خاک روی شن ها هم نقش سم اسبان سواران ظریفی است که صبح به سر تپه معراج شقایق رفتند پشت هیچستان چتر خواهش باز است تا نسیم عطشی در بن برگی بدود زنگ باران به صدا می آید آدم اینجا تنهاست و در این تاریکی سایه نارونی تا ابدیت جاری است به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا ترک بردارد چینی نازک تنهایی من سروده سهراب سپهری :-_<:__--"