میرحسین دوست داشتنی

من اهل سیاست نیستم ...اصلا هم از سیاسی‌بازی و این حرف­ها خوشم نمی‌آید اما دیروز وقتی حوالی خیابان فاطمی طرفدارهای سبزپوش میرحسین را دیدم از این بازی رنگ­ها که راه انداخته خیلی خوشم آمد ... اصلاً این میرحسین آدم با کلاسی است ... من اسمش را هم خیلی دوست دارم ... مثل این می­‌ماند که یکجور احترام گذاشتن توی اسمش باشد انگار که اسم من باشد بانو نسیم ... اصلا تصمیم گرفتم اسم بچه­‌ام هرچه بود اولش یک بانو یا یک میر اضافه کنم...

بگذریم داشتم از این بازی رنگ­‌ها می­‌گفتم که چقدر به نظرم قشنگ آمد، فکرکن مثلا من اصلاً توی هیچ باغی نباشم و از روی اتفاق آن روز را دلم بخواهد بند کفش سبز ببندم و بعد یک­‌هویی هر که مرا می­‌بیند نیشش تا بنا گوش باز شود از اینکه من هم طرفدار میرحسین هستم و من هم بی خبر از همه جا لبخند بزنم و حس کنم چه همه امروز مهربانانه نگاهم می کنند و چقدر دنیا با این لبخند زدن­‌ها زیباست.

به هر حال من از این‌همه سبزی خیابان فاطمی دیروز ذوق­‌زده شدم و چقدر دلم می­‌خواست برای آن سبزپوش­‌ها بوق بزنم و فریاد کنم زنده‌­باد میرحسین...

اصلاً‌ به نظر من این بازی رنگ­‌ها قشنگ است کاش بقیه نامزد­ها هم یک رنگ را انتخاب می‌کردند...آنوقت از هر خیابان که رد می­‌شدیم یک رنگی به چشم می‌­آمد که مال یک عقیده بود.

اصلاً چقدر جالب می­‌شد برای تمام عقاید مشابه­‌مان یک‌رنگ می­‌شدیم با هم، مثلا یک‌روز به یاد راستی و درستی سبز می­‌شدیم و یک‌روز برای آرامش و پاکی آبی و روز بعدش همه­‌مان برای پویایی و سرزندگی قرمز می­‌پوشیدیم و هی با دیدن هم‌عقیده‌هامان لبخند می‌زدیم و حس می‌کردیم چه دنیای قشنگی شده‌است.

گفتم که این بازی رنگ­ها کار جالبیست ... همدلی­‌ها را بیشتر و قشنگ‌تر نشان می‌­دهد.

/ 28 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بی مقدمه

ماه از نیمه گذشت است دگرمهتاب نیست وه چه آشوب غریبی است میان خانه ی ماهی ها

نازی

فکر کنم منم میرحسینی شدم....

***

اقا بالاخره تو كدوم طرفي هستي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا دیروز عاشق رنگ سبز بودم اما امروز احساس می کنم با این رنگها بازیمون دادن... خدا کنه دوباره عاشق رنگ سبز بشم

هادی

سلام کجایی نیستی؟ یه بوقی یه ترمز دستی یه لایی بکش بدونیم که هستی داشتی قافیه رو ! فی البداهه بود

خانه ما

تو میدانی من همان خوابم که در چشمان تو غمچه میزند هر شب..همان رویا که با اشک بدرقه میکنی هردم؟!....

نازی

سلام عزیزم خوبی؟ ازت بی خبر بودم. امید وارم همه چی بحالت عادی برگرده و تو هم پست جدید بدی بازم نوشته های پر از احساستو بخونم. از تذکرت ممنونم من اینقدر تند مینویسم تا این پسره بیدار نشده مطلبمو بدم که پر از غلط میشه به بزرگیه خودت ببخش ایندفعه دقت میکنم .

هادی

بابا پکیدیم از بس خوندیم من اهل سیاست نیستم اما .... بیا آپ کن دیگه بابا [عصبانی]

محمد

سلااااااااااااام خوبی نسیم جان؟ خوبه اهل سیاست نیستی و خاموش شدی شاداب باشی[گل][ماچ]