ققنوس" دل نوشته های یک مسافر"

من و کنسرت

دیشب به عنوان کادوی ولنتاین با دلبندم رفته بودیم کنسرت علی لهراسبی، از همۀ ذوق من برای حضور یکباره در کنسرت که بگذریم یکسری مشاهدات و تجربیات از اولین حضور اینجانبان (بنده و هیات همراه) در یک اجرای زنده موسیقی را به سمع و حضورتان می‌رسانیم باشد که مورد استفاده شما هم قرار گیرد:

1- من رفتم کنسرت و فهمیدم اِِ اِ اِ علی لهراسبی همانی هست که آهنگ فیلم بی مزۀ دلنوازان را می‌خواند.

2- من رفتم کنسرت و فهمیدم که ما آدم‌های جو گیر از لحظه تهیه بلیط تا ساعت‌ها بعد از تمام شدن کنسرت می‌توانیم با هر آهنگی تکنو بزنیم.

3- من رفتم کنسرت و فهمیدم وقتی همه فریاد می‌زنند علی دوست داریم من می‌توانم به بزرگی دماغ علی فکر کنم.

4- من رفتم کنسرت و فهمیدم وقتی همه برای علی لهراسبی سوت و کف می‌زنند من و هیات همراه به او می‌گوییم علی ِ لُهر ِ اَسبی ... .

5- من رفتم کنسرت و فهمیدم آدم‌های زیادی به کنسرت می‌آیند که ببینند چه کسانی در ردیف جلو نشسته‌اند.

6- من رفتم کنسرت و فهمیدم مدت زمان دسشویی رفتن بهنوش بختیاری ( از همان ردیف جلویی‌ها) خیلی بیشتر از باقی مردم است.

7- من رفتم کنسرت و فهمیدم زن محمد سلوکی برعکس خود خوشگلش، خیلی ایکبیری است ... (البته این یکی را خودم ندیدم یک خانومی توی دستشویی می گفت).

8- من رفتم کنسرت و در راه رفتن فهمیدم قبل از آمدن به کنسرت حتماً باید آرایشگاهی چیزی برای میکاپ و ایضاً تا سر حد امکان شنیون مو به مدل خربزه‌ای رفته باشی.

9- من رفتم کنسرت و فهمیدم چه آدم های الاقی پیدا می‌شوند که می‌روند آرایشگاه برای میکاپ و شنیون خربزه‌ای و این حرفها ... چون در تمام مدت چراغ‌ها خاموش بود.

10- من رفتم کنسرت و فهمیدم تکنوازی‌های کنسرت از همه آهنگ‌های جمعی‌اش بهتر است.

11- من رفتم کنسرت و فهمیدم آدمیزاد وقتی می‌خواهد برود کنسرت باید قبلش چند تایی آهنگ خواننده مورد نظر را حفظ کند تا وقتی بقیه خواننده را همراهی می‌کنند مثل خر فقط عربده نزند.

12-من رفتم کنسرت و فهمیدم شوهر آدم باید یه چیزی برای معروف شدن داشته باشد، مثلا خواننده‌ای، نوازنده‌ای، شاعری و چیزی باشد که بتواند برود روی سن و شاهکارش را تقدیم کند به کسی که دوست دارد و من به دلبندم یکسال وقت دادم که به سرعت ترقی کند و یک چیزی خلق کند که به همه بگوید این را تقدیم می کنم به همسر مهربانم نسیم.

13- خلاصه اینکه من رفتم کنسرت و فهمیدم فی النفسه کنسرت چیز خوبیست و دوست داشتمش.


...


پيام هاي ديگران()        link        ٢:٥٠ ‎ب.ظ - شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۸ - نسیم